Kontakt Gjøl Lokalhistorie

Kontakt og åbningstider

Gjøl Lokalhistoriske Forening

Rønnebærvej 8 ( Gjøl Skole )

Gjøl

9440 Åbybro

Åben: Alle lørdage kl. 10,00 - 12,00

Første torsdag i måneden kl. 19,30 - 22,00

eller efter aftale.

Bestyrelse.

Jeppe Jepsen. 20249621

Jonna Hedegaard. 9827723

Kirsten Just 98277042

Cecil Vinterberg 25131543

Henny Christensen 98277131

Elsebeth Larsen 98277260

Verner Skole. 98277178 / 40533382--mail: vbskole@gmail.com